قدم اول: بسم الله الرحمن الرحیم...

سلام به همه دوستان و منتظران حضرت...

ایام فاطمیه رو هم تسلیت عرض می کنم.

الآن یه چیزی حدود ١.۵ - ٢ سال از اس ام اس های جمعه ها میگذره. چیزی که برای خودم اتفاقی شروع شد. با یه صفحه دو بیتی و رباعی که از امیرحسین گرفتم. بعد از یه مدتی که از این کار گذشت تصمیم گرفتم ان شاء الله اگه خدا لیاقت بده و آقا هم قابل بدونن هر جمعه این کارو ادامه بدم.

واسه خودم جالب بود که بعد از یه مدتی بچه ها دیگه منتظر این اس ام اس ها بودند. وقتی بهشون نمی رسید با زنگ و اس ام اس خبر می دادن. و البته بعضا سلامتی منو جویا می شدن...نیشخند فکر می کردن توریم شده! بعضی وقتا هم که داشت یادم می رفت بچه ها یادم انداختن.

البته تو این مدت هم دوستان خیلی کمک کردن. ایمان، صدرا، محمد ، مهدی سلطانی و ...شعرای خوبی فرستادن و منم واسه بچه ها زدم.

یه چند روزی بود که به ذهنم رسید اگه وبلاگی هم باشه ان شاءالله آدمای بیشتری استفاده میکنن. خدا بخواد غیر از اس ام اس های جمعه مطالب قابل استفاده دیگه ای هم باشه تا همه بهره ببریم. حتی غیر از شعر. دیگه فقط محفل شعر و ادب (ادبیات) نشه ...

سعی می کنیم در هفته چند مطلب جدید باشه که امیدوارم یه نظم زمانی بهتری هم پیدا کنه که مثل جمعه ها یه قرار ثابت دیگه ای بشه.

ضمنا رونق اینجا هم مثل اس ام اس های جمعه به صفای دوستانه.جدا اگر کشش دوستان نبود ممکن بود این اس ام اس ها تعطیل شه. ان شاءالله اینحا هم همه با هم کمک کنیم. منم که دوستان می دونن یه کم تنبلم.اوه

باید همه کمک کنن دیگه!

 

 

رو سیاهم که مرا عاشق تو می خوانند

غربتت بس که مرا شیعه تو می دانند

بهر سنگینی بغض من و اشک تو بس است

جمعه هایی که غریبانه تو را می خوانند...

/ 5 نظر / 8 بازدید

خدا خیرت بده. انشالله میعادگاه سوم... فکر کنم این اولین نظر وبلاگت باشه! یا علی

یه نفر

آقا سلام. خیلی خوشحال شدم که وبلاگی شد.به قول خودت. یاد قدیما افتادم که می نوشتی. فکر کنم این دومین نظر وبلاگت بلشه

سجاد

سلام ایشالا که تو کارت ثابت قدم یاشی... با آرزوی موفقیت.... با علی [شوخی]

زهیر

فَإِذا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّه‏...

سلام میشه زمینه صفحه وبلاگ رو یه رنگ روشن بذاری؟