هر که دارد هوس کرب و بلا بسم الله

گفتند از تو حرکت از خدا برکت. گفتند از تو یک قدم از خدا 10 قدم. گفتند از تو دعا و اخلاص از او اجابت و خیریت. خلاصه هزاران پیغمبر و خوبانشان به هزاران طریق گفتند تو بخواه از کرمش به دور است که نه بیاورد. حالا ما هم یک عده هستیم که می خواهیم. همین. خداییش هم حساب کنی کمی اخلاص داریم. می خواهیم برسیم. می شود؟
به ما گفتند از هر ضرب آهنگ این بیل های جهادی صدای یا الله شنیده می شود. تا گوش شنوایی باشد یا نه! شاید اگر فقط یک ضرب آهنگ یا الله از میان همه بیل های این رفقای ما شنیده شده باشد هم به همان برکت ما را ببخشند... می شود. می شود. انصافا می شود. فقط خدا کند این بار هم کرم حضرت ارباب ببخشد گناهان مثل منی را و به لطف همان ضرب یا الله همان یک نفر همه ما را برساند به همان ضریحی که می گویند دیدن دارد... اگر مثل مایی فقط یک سال از بودن کنارت جا ماند، می سوزد دلم برای دل آن ضریحی که سال ها میعادگاه عاشقانت بوده و الآن تاب دوریت را ندارد.
تمام شلوغی های این روزها دارد به آخر می رسد. احتمالا اگر به خیر بگذر همه چیز، آخرین ماه همه شلوغی ها و دلمشغولی هاست. چه خوب است که کربلا رفتنمان هم در همین یک ماه باشد و واقعا تمام دلشوره ها را خاتمه بخشد.
دوستان گفتند از امروز هر روز یک زیارت عاشورا بخوانیم تا برسد پایمان به خاکش، دستمان به ضریحش و مهم تر دلمان به پابوسش. ان شاءالله امسال وعده ما عرفه باشد... کربلا. حتی اگر نرسیم یا نرسی هم بخوان. ما می خوانیم و او می شنود.
دعایمان کنید! همین.
یا علی.

/ 0 نظر / 21 بازدید