دغدغه های خاکی

سلام.
این روزها که میان و میرن و من هیچی نمی نویسم، خصوصا ایامی که بطور خاص باید واسشون آماده باشیم و نیستم!!! منو نگران روزی می کنه که قراره بگن کلا دیگه وقت تموم... چی آوردی؟ چی داری؟ چی کار کردی؟ این بار دیگه "وقت تموم شد" از جنس  آخر محرم نیست که بگی هنوز وقت داری عرض ارادت کنی.
این روزها که میگذرن و من از روی عادت نوشته های مناسبتیم فقط بر سر تقویم می نشینم و گذر ایام و عمر و می بینم و آه می کشم که این سر شلوغیا آخرش ما رو به جهنم می رسونه یا نه! این بار بیش از هر بار باعث شد تا بفهمم که روزها میان و میرن و اصلا انگار نه انگار... باز هم شکر خدا که وعده جمعه شبای ما نمی گذاره گذر این ایام خالی از توشه ما به 7 روز برسه. ای کاش که همین عرض ارادت کوچک رو قبول کنن به بزرگیشون...
دست ایمان درد نکنه که هر جمعه نیم ساعت قبل از اذان اس ام اس می زنه که " حاجی جون بچت اس ام اس این هفته ما رو زودتر بفرست!". اجرت با خود حضرت که خودت کلیشون زحمت خودت هم بوده!
خدا خیر بده رضا رو که گلایه می کنه از کم کاری ما و میگه نمی نویسی وبلاگو واگذار کن!!!
خدا خیر بده گم نام ترین رفیق مجازی ما رو که نوشت: "امروزحرم نائب الزیاره همه میعادیها بودم . سلام هم دادم.این اولین سالی بودکه تونستم توی این دو ماه هرروززیارت عاشورا رو بخونم.خوب این برای خودم خیلی ارزش داشت.اگرچه توی این دو ماه شما بیشترشعرنوشتین ولی ما ازهمون کم هم استفاده کردیم..." . شرمندم دوست عزیز که هیچی بیشتر از این کم این روزها در لیاقت ما نبود. هرچند شخصا با خوندن یه شعر انقدر سرحال میام که خوندن قشنگ ترین متن ها واسم انقدر لذت بخش نیست.
دست رضا درد نکنه که گفت: عین اس ام اس 4 تا خط می نویسی و میری...
از عزیز دیگری که نوشت عید شده و انگار ما هنوز در خواب ایام گذشته ایم... که حقا خیلی درست گفت!
خدا بخواد به زودی رنگ امتحانات پایان ترم و پروژه های دانشگاهی کم میشه (ان شاءالله که به خیر بگذره) به برکت پایان مهلت اساتید و خدا لیاقتی بده ان شاءالله که در کنار دغدغه های خاکی ما کمی هم رنگ آسمان به روزگار ما بپاشند...
---------------------------------------------------------
شاید روزگاری بعد از 17 ربیع دوباره به یاد کادر کوچک جهادی ( اینجا یا اینجا ) بیفتم... عمری اگر باشه...و البته لیاقتی!

/ 1 نظر / 13 بازدید

وبلاگت خیلی قشنگه اگه خواستی به وبلاگم بیا خوشحال میشم[تلفن]