میعاد3

بسم الله الرحمن الرحیم
همیشه بهترین لحظات زندگی ما وسط یه شلوغی بوده. وسط هیئت، وسط جهادی، وسط کربلا. همیشه بهترین لحظات زندگی ما پر از خاطره بوده. تو حلقه های سینه زنی، تو حلقه های دور ملات، تو شلوغی های روبروی ایوان طلا برای پیدا کردن جا. و همیشه بهترین لحظات زندگی ما پر از انتظار بوده. انتظار برای محرم و فاطمیه و حتی هیئت های هفتگی، انتظار برای عید و تابستون و جهادی، انتظار برای رسیدن به حرم... و هر بار راهگشای این حرم امام رضا(ع)... راه کربلای ما از مشهد گذشت و این بار هم  به لطف امضای حضرت رضا(ع) امیدوارانه لحظه ها رو میشمرم. انقدر چشمم از پارسال ترسیده که هنوز باور نکردم. و همه امید ما یعنی توکل به خدا!
-    به لطف خدا و کرم حضرت ارباب خدا بخواد پنج شنبه ساعت 2 قرار ما ترمینال غرب.
-    دوستان برای دریافت ارز مسافرتی فردا و پس فردا با کارت ملی به شعب بانک ملت مراجعه کنند و با اعلام اینکه 19 عازم سفر عتبات با کاروان عارف گشت قزوین هستند می تونند 200 دلار دریافت کنند. تا سال های پیش ریال رو تو عراق قبول می کردن اما از سال پیش باید دلار همراه داشته باشیم.
-    ضمنا همه دوستانی که 794000 تومان پرداخت کردند مبلغ 9200 تومان دیگه به حساب آقای هادی شیری واریز کنند. بابت هماهنگی اتوبوس ازتهران و ... باید فردا این پول واریز شه. لذا دوستان لطف کنند برای واریز این مبلغ فردا صبح زود اقدام کنند که هادی هم بتونه به موقع کار رو انجام بده. کسانی هم که بیشتر از مبلغ 794000 تومان واریز کرده ما به التفاوت تا 9200 تومان رو واریز کنند. شماره آقای شیری برای پیگیری 09127182151 هست.
خدا بخواد وعده ما عرفه کربلا... ان شاءالله.
یا علی.
------------------------------------------
دلم برای همه نوشتنی های کاروان کربلا تنگ شده بود.

/ 0 نظر / 15 بازدید