فرصت شمار یارا

مطرح است در هر فرصتی چطور باید غنیمت شمرد؟ هر کدام از ما در فرصت های مختلف زندگی همان ابتدا سعی می کنیم برنامه ریزی کنیم برای اینکه چطور استفاده کنیم. سر جلسه کنکور از تک تک ثانیه ها، سر جلسه سخنرانی و دفاع، تعطیلات آخر سال، زمان مدرسه و تابستان، حتی یک سفر مهم و ...
خوب است که همین اول راهی برنامه هایمان را ببندیم. برای خودم، برای بقیه، برای امام...
خوب است همین اول راهی یادمان باشد آنها را که دستمان را گرفتند و پا به پا رساندند به اینجا که غنیمت شمردن ها را یادمان دهند. مادر، پدر، استاد... یادش بخیر تا کمی پیشتر شبهایمان مشخص تر برنامه داشت. شاید گزینه های انتخابی هم داشت. گاهی مسجد نور و گاهی جایی دگر. اما چند صباحی شد که مسجد نورمان دیگر نوری نداشت. یادش بخیر و یاد باد و دعایش کنیم حاج آقا مجتبی تهرانی (شادی روحشان الفاتحه) که شبهای ماه رمضان را حداقل پای صحبت هایش می نشستیم. و شبهای قدر را. تا همان شب قدر معروف که از همه سمت هایش استعفا داد. از مرجعیت، فقاهت و هرچه دیگر که داشت. و گفت می خواهم امشب روضه خوان شوم...
یادش بخیر و قدر بدانیم آنهایی را که ماندند. حیف است بروند و بگوییم بود و استفاده نکردیم. حسرت می خوریم. و حیف است زندگی مان پر شود از حسرت ها. امشب را برای همه آنها که زحمت مان را کشیدند دعا کنیم. شب جمعه، اولین شب ماه رمضان.
التماس دعا
-----------------------------------------------
-    سری دوم ختم قرآن تا اذان مغرب امشب در همین جا اعلام می شود. دوستانی که تمایل دارند اعلام بفرمایند. (قابل توجه جناب باذل)
-    برنامه ماه مبارک حضرت آیت الله امجد: هر شب (بجز شب های قدر) از ساعت 10-11 در مجمع آموزشی نوید صالحین واقع در تهران، شیخ بهائی جنوبی، شهرک والفجر، ضلع جنوبی ایران شناسی بر قرار می باشد.

/ 1 نظر / 57 بازدید
رستگار

دو نفر به اسم عابدی و مسیر هم میشه وارد کنید؟ هر دو خانوم