ختم روزانه قرآن به نیت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج)-2

سلام خدمت همه دوستان.
الحمدلله با استقبالی که دوستان داشتند جمعا شدیم 240 نفر. یعنی روزی دوتا ختم قرآن به نیت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج). چند تا نکته تکراری و غیر تکراریه که لطفا همه بخونید تا ختم قرآن دوستان به مشکلی بر نخوره.

  • قرار ما ان شاءالله از فردا دوشنبه شروع میشه.
  • هرکس هر روز یک حزب (یعنی یک چهارم جزء) می خونه و روز بعد یک حزب می ره جلو.
  • از روی قرآن عثمان طه بخونید. با علامت، حزب ها رو معلوم کرده و کنار صفحات هم با فونت کوچک شماره حزب ها رو نوشته.
  • چه دوشنبه اول ماه باشه چه نباشه دوستان ضمن اینکه قرائت روزشون رو فراموش نمی کنن، سه شنبه یک حزب میرن جلو و ادامه میدن. ( کسی بعدا نگه من گفتم سه شنبه اول ماهه از سه شنبه شروع کردما!)
  • دوستان دقت کنند حتما تلاوت روزانشون رو فراموش نکنن که ختم قرآن بقیه ناقص نمونه. احیانا اگر کسی فراموش کرد حتما در اولین فرصت جبران کنه و تلاوت فراموش شده رو انجام بده.
  • تلاوت روزانه ما ان شاءالله تا روز آخر ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

فایل اکسل رو از اینجا دانلود کنید. توش نام و حزب های آغازین دوستان هست. اگر سوالی بود حتما بپرسید.

سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان سه صلوات...
التماس دعا.
یا علی.

/ 2 نظر / 43 بازدید
پایگاه خبری سبد نیوز (www.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.com)

ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی پایگاه خبری سبد نیوز پس از ماه ها تحقیقات آکادمیک و میدانی به این نتیجه رسید که تنها در سه حوزه فرهنگ و هنر ، اقتصاد و فن آوری اطلاعات اخبار و رویدادهای گوناگون را از ده ها خبرگزاری ، روزنامه ها، سایت ، شبکه های ماهواره ای و... جمع آوری کند و در بخش ها و زیر مجموعه های تخصصی در اختیار علاقمندان بگذارد. چناچه شما نیز همچون هزاران کاربر دیگر دغدغه هایی از جنس هنری ، اقتصادی و یا آی تی دارید با ما همراه شوید و در صورت تمایل می توانید آخرین اخبار این پایگاه را در سایت و یا وبلاگ خود داشته باشید، کد اخبار سبد نیوز را از آدرس زیر در وبلاگ خود کپی کنید: http://w‌w‌w‌.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.c‌o‌m/links.php با تشکر پایگاه خبری سبد نیوز w‌w‌w‌.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.‌c‌o‌m i‌n‌f‌o‌@‌s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s‌.‌c‌o‌m

یه دوست

خسته نباشید جدا